logo
E-Posta Adresi : Parola :            Yeni Üyelik!      Parolamı Unuttum!
Ortaklık Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler.

BolArkadas.Net ortaklık sistemi webmasterlara sitelerinden gönderdikleri ziyaretçilerin sitemizde açtıkları “ücretsiz üyelik” ve “gold üyelik” alımlarından gelir elde etmesi üzere hazırlanmış bir gelir paylaşım sistemidir. Webmasterlar sistem içersindeki bizim hazırlamış olduğumuz yada kurallara uygun olarak kendileri hazırlamış oldukları tüm sitelerine reklam kodlarımızı yerleştirerek gelir elde etmeye başlayabilirler..

* Kurallara uymayacak olan banner tipleri bkz. bedava kontör, bedava üyelik, hemen tıkla, videoyu izlemek için üye olun şeklinde yanıltıcı olanlardır.

Ortaklık sisteminde raporlarınızı 7/24 olarak anlık takip edebileceğiniz gibi her gece 00:00 da sistem bilgilerinizi yetkiliye aktarıp manuel olarak sahtecilik kontrolü yapılmaktadır. Sitemize gönderdiğiniz hit ile birlikte ip adresleri, giriş yapan bilgisayar isimleri veritabanımızda kayıt altına alınıp farklı ip olasada aynı bilgisayardan yapılan üyelikler sonucunda ortak hesabınızdan işlem düşülecek tarafınıza bir defaya mahsus uyarı dönerilecek ve aynı işlemin devam etmesi halinde birikmiş ödemeleriniz silinip hesabınızın ortaklık sistemi ile tüm bağı kesilecektir.

*Her ayın 1. ve 15. günleri olmak üzere 25 Yeni Türk Lirası limitini aşan tüm kazanç ortaklarımıza öncelikle ödemelerinin işleme alındığını belirten bir eposta gönderilip hesaplarında daha önceden tanımlamış oldukları bilgiler dahilinde banka havalesi yolu ile ödemeler yapılacaktır.

Kazanç ortaklığı sistemimize katılacak sitelerin başında hedef kitlemiz olan yetişkinlere yönelik; Arkadaşlık, Adult ve benzeri kategorileri tercih etmekteyiz. Onun yanı sıra 18 yaş altındaki kullanıcılara hitap eden çocuk oyunları, çocuklara yönelik bilgiler içeren siteler ile katılım yapılması halinde günlük yetkili bir birim tarafından incelenen birikmiş ödemeleriniz silinip hesabınızın ortaklık sistemi ile tüm bağı kesilecektir.

*Banner yerleşimleri, hesaplarınızın durumları ve diğer soru ve sorunlarınız için günün 24 saati çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Katılım Gösteren Tüm Ortaklık Sistemi Üyelerimize Bol Kazançlar Dileriz

Copyright 2008 | BolArkadas.Net Ortaklık Sistemi Leon Media and Entertainment Ltd. Bredevoortsestraatweg 129 7121 Mj Aalten Hollanda Güvencesi Altındadır.
Msn Messenger : ortak[at]BolArkadas.Net ________________________ E-Posta : info[at]BolArkadas.Net